Piegādes grafiks Latvijas reģionos

06.04. 07.04. 08.04. 09.04. 10.04.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
Jelgava Sigulda Jūrmala Jēkabpils  
Dobele Cēsis Tukums Aizkraukle  
Saldus Valmiera Talsi Lielvarde  
Aizpute Valka Ventspils Ogre  
Liepāja Limbaži Roja Salaspils  
Ķekava Salacgrīva   Smiltene  
Iecava Saulkrasti   Alūksne  
Bauska     Balvi  
Gulbene     Gulbene  
Madona     Madona  
Smiltene        
Alūksne        
Balvi        
         
13.04. 14.04. 15.04 16.04. 17.04.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
  Sigulda Jūrmala Gulbene Rēzekne
  Cēsis Tukums Madona Lūdza
  Valmiera Talsi Jēkabpils Daugavpils
  Valka Ventspils Aizkraukle Preiļi
  Limbaži Roja Lielvarde Līvāni
  Salacgrīva   Ogre Krāslava
  Saulkrasti   Salaspils Dagda
  Rēzekne      
  Lūdza      
  Daugavpils      
  Preiļi      
  Līvāni      
  Krāslava      
  Dagda      
  Saldus      
  Kuldīga      
  Aizpute      
  Liepāja      
  Jelgava      
  Dobele      
  Ķekava      
  Iecava      
  Bauska      

 

Piegādes grafiks Latvijas reģionos (PET)

06.04. 07.04. 08.04. 09.04. 10.04.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
Smiltene Rēzekne Jelgava Sigulda  
Alūksne Lūdza Dobele Cēsis  
Balvi Daugavpils Ķekava Valmiera  
Gulbene Preiļi Iecava Valka  
Madona Līvāni Bauska Limbaži  
Jēkabpils Krāslava Vecumnieki Salacgrīva  
Aizkraukle Dagda Olaine Saulkrasti  
Lielvarde   Baldone Aloja  
Ogre   Baloži Strenči  
Salaspils   Saldus Smiltene  
Koknese   Kuldīga Gulbene  
    Aizpute Madona  
    Liepāja Jēkabpils  
    Brocēni Aizkraukle  
    Jūrmala Lielvarde  
    Tukums Ogre  
    Talsi Salaspils  
    Ventspils Koknese  
         
13.04. 14.04. 15.04 16.04. 17.04.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
  Rēzekne Jelgava Sigulda Saldus
  Lūdza Dobele Cēsis Kuldīga
  Daugavpils Ķekava Valmiera Aizpute
  Preiļi Iecava Valka Liepāja
  Līvāni Bauska Limbaži Brocēni
  Krāslava Vecumnieki Salacgrīva Jūrmala
  Dagda Olaine Saulkrasti Tukums
  Saldus Baldone Aloja Talsi
  Aizpute Baloži Strenči Ventspils
  Liepāja     Roja
  Brocēni